Системи менеджменту якості для автомобільної промисловості

Системи менеджменту якості для автомобільної промисловості

відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO / TS16949:2009

 

ISO / TS16949 2009 - стандарт, який визначає вимоги системи якості до проектування / розробці, виробництву, встановлення та обслуговування всієї продукції автомобільної галузі.

Стандарт розроблений Міжнародною організацією стандартизації (ISO) спільно з Міжнародною цільовою групою автомобільної промисловості (IATF), за підтримки Японської Асоціації Виробників Автомобілів (JAMA).

Скорочення багаторазових сертифікаційних аудитів та уніфікація вимог до систем менеджменту якості у постачальників автомобільної промисловості є головними цілями стандарту ISO / TS16949: 2009.

Переваги системи менеджменту якості для автомобільної промисловості:

  • Підвищення інвестиційної привабливості.
  • Підвищення якості продукції та виробничого циклу в ланцюзі постачань автомобільної продукції.
  • Впровадження аудитів, орієнтованих на задоволення замовників.
  • Застосування загальних міжнародних вимог, що пред'являються до систем управління якістю в автомобілебудуванні.

Суворе дотримання технічних специфікацій, викладених у стандарті менеджменту якості для постачальників автомобільної промисловості ISO / TS 16949: 2009 є одним з головних, а часом і обов'язковою вимогою лідерів світової автомобільної промисловості, включаючи «Велику трійку» - Ford, General Motors, Chrysler.

ISO / TS16949: 2009 поширюється на всі автомобільні компанії від дрібних виробників до міжнародних концернів. Він застосуємо для виробничих компаній і тих підприємств, на яких виготовляються запасні частини, комплектуючі, агрегати і технологічне оснащення.